SERWIS

bo pomoc naszym klientom jest dla nas najważniejsza

Gwarancja i jej warunki

  • Na każdą zakupioną przez Ciebie frezarkę, udzielamy gwarancji na okres 24 miesięcy od daty sprzedaży. Gwarancja nie obejmuje jednak elementów eksploatacyjnych, którymi są: łożyska (łącznie 4 sztuki) i szczotki do silnika. Są one objęte oddzielną gwarancją, która wynosi 6 miesięcy.

 

  • Zapewniamy dobrą jakość i poprawne działanie sprzętu, pod warunkiem użytkowania go zgodnie z przeznaczeniem i wskazówkami, zawartymi w instrukcji obsługi

  • Ujawnione w okresie gwarancji wady, będą usuwane bezpłatnie w terminie 14 od daty dostarczenia sprzętu do serwisu. Nabywca ponosi koszty transportu.

  • Gwarancja nie obejmuje: mechanicznego uszkodzenia sprzętu i wad tym spowodowanych, uszkodzeń i wad powstałych na skutek niewłaściwego lub niezgodnego z instrukcją użytkowania, konserwacji lub nie sprawdzenia poprawności działania.
  •  
  • Nabywca traci gwarancję w przypadku: niewłaściwego lub niezgodnego z instrukcją użytkowania lub konserwacji, dokonania przeróbek, napraw lub zmian konstrukcyjnych bez upoważnienia ze strony producenta lub gwaranta.

Serwis sprzętu

Oferujemy pełen serwis, zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. W naszej ofercie znajduje się również wachlarz części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych, potrzebnych do bezproblemowej i długoletniej pracy Twojej frezarki.

 

UWAGA: Oferowany przez nas serwis dotyczy tylko i wyłącznie urządzeń marki Saeshin, zakupionych w naszej firmie.

Potrzebujesz serwisu? Napisz do nas!

Submitting Form...

Błąd podczas wysyłania

Formularz wysłany!

skontaktuj się z nami

sklep@autoklaw.pl

info@medbit.pl

zadzwoń do nas

68 416 16 11

odwiedź nasze pozostałe strony